Zdjęcia odzieży typu „duch”

S

Specjalizujemy się w fotografii odzieżowej typu „duch”
Packshoty typu duch z pewnością należą dzisiaj do tych najpopularniejszych. Za ich pomocą swoje oferty prezentują zarówno znane marki, jak i sklepy internetowe, ale to nie wszystko.
Tego typu zdjęcia są najchętniej wykorzystywanymi zdjęciami w reklamie, materiałach drukowanych i www. Atrakcyjnie prezentujące się ubrania to podstawa sukcesu tego rodzaju fotografii produktowej.

Profesjonalne studio i retusz

W fotografii odzieży oprócz standardowego studia, niezbędne są dodatkowe manekiny typu „duch”. To dzięki specjalnie skonstruowanym manekinom możemy wykonać zdjęcie ubrania które wydaje się lewitować i na którym nie widać nic poza prezentowanym produktem. Oprócz samego zdjęcia, trzeba oczywiście wykonać odpowiednią „obróbkę”. Podstawą jest oczywiście korekta kształtu. Pomimo tego że każde zdjęcie dopracowujemy już na etapie wykonywania – prasujemy, podpinamy i naciągamy, nie wszystko uda się zrobić bez graficznej pomocy. Dzięki temu wszystkiemu fotografia produktowa odzieży w naszym studio wychodzi bezbłędnie !

1
40zł – zdjęcie duch odzieży „prostej” z korektą kształtu i retuszem większych niedoskonałości, zagięć itd
2
50-60zł – zdjęcie duch z korektą kształtu i retuszem niedoskonałości trudnej do ułożenia na manekinie odzieży, wymagającej więcej pracy (kurtki puchowe, odzież specjalistyczna, robocza, satyna)
KI